Verhneyarusnaya postel a patrová – druh palandou

Verhneyarusnaya postel a patrová – druh palandou, přímo na “přízemí” není postel, psací stůl, skříňku, uzamykatelná nebo něco jiného. To znamená, že místo se používá k jinému účelu, a postel se nachází nad její dítě leze po žebříku. Je také důležité věnovat pozornost postavení žebříku a jeho držáku. Samozřejmě, že šikmé vyšplhat mnohem pohodlnější, pohodlné a dětský stolek, pokud je žebřík se můžete přesunout na druhou stranu postele, které bude poskytovat vaše dítě svobodu při formování prostor kolem sebe. Zejména pro soukromý malou studii – sen každého teenagera a doshkolenka. Koneckonců, zde si můžete zařídit podle vašich představ svůj oblíbený suvenýr, na polici, tam jsou vždy knihy a učebnice, stůl může být počítač a pracovat – zkrátka, není tam žádný limit představivost.
detskie-krovati-har_kov-26662b
Prodej půdní lůžka mohou být jak jednotlivě, tak společně s “obsahu” této velmi málo studií. To znamená, že vše bude probíhat ve stejné barvě a materiálu, což značně zjednodušuje život rodičů – připravena malá místnost je vždy lepší než nábytek shromážděné z různých materiálů a barev. Tato malá studie musí být hodně světla, ale represivní prostor není dětský stolek moc dobré pro dítě. Proto stojí za to přemýšlet, kde bude patrová, a přemýšlet o osvětlení. No, samozřejmě, jako když dítě žije v “druhém patře” – protože to je tak neobvyklé! A od útlého věku, bude zvyknout si na postup – to je vždy příjemné dostat se na jeho osobní “území”, cítí zodpovědný za tento postup a neustále jej udržovat.

Mimochodem, dokud dítě je malá, nemusí nutně dát stůl, můžete si tabulku pro děti a židli, na které dítě může malovat, tvarovat nebo malovat obrazy. Také, zatímco dítě je malý, poschoďová postel může být stanovena není vysoká, a tak to bylo vhodný pro vše – a moje matka přijde dětský stolek, poplácáním po hlavě usnout dítě, a dítě se nebojí jít dolů a stoupání. Verhneyarusnye lůžka mají funkci – jak dítě roste lůžko může být zvýšen nad tím, jak vidíte, to je také velmi pohodlné. Verhneyarusnoy prostor pod postelí, opět, může být použit pro uložení hraček v samostatné skříni.

Postel-loft zpočátku vysoká, aby poskytla více místa v přízemí “patra”. Rámy mohou být jak dřevěné a kovové. Při výběru dřevěné patro na spaní, měli byste věnovat zvláštní pozornost na materiál – protože vaše dítě bude dýchat to! Z tohoto důvodu je důležité, aby co nejvíce podrobnosti o lože-půdních nebo verhneyarusnoy lůžky byly vyrobeny ze dřeva. A vy byste měli vždy vyžadovat veterinární osvědčení pro své výrobky. V případě dětský stolek, že postel je vyrobena z nekvalitního dřeva nebo dřevotřískové desky, může dítě udělat alergie.