Trenér o Hološko: Jsem si jistý, že se stane miláčkem fanoušků

BRATISLAVA. Poznal jsem, že na světě existuje místo, kde se dá žít přesně tak, jak jsem si představoval, velebí angažmá v Austrálii Slovák Karol Kisel.

Za FC Sydney odehrál dvě sezóny a v roce 2010 získal i australský titul. Vedl ho tehdy český trenér Vítězslav Lavička.

Šampionem Austrálie se před téměř padesáti lety stal i trenér Jozef Vengloš. Jeho tehdejší klub Sydney Prague založili slovenský a čeští krajané v Austrálii roku 1957.

“Skvělé pláže, pulzující kavárny, všude kolem příroda, nikdy a nikde se nenudíte. Austrálie mě naučila myslet mnohem pozitivnější a sebevědoměji, “vzpomínal Kisel.

” Když jsem se vzbudil, z okna jsem viděl oceán. Průměrné návštěvy byly kolem 14 tisíc. Žičlivým atmosféra.Ocenili každou myšlenku, krásný souboj. Hráčů si váží mnohem více než u nás. “Slováci si nevědí Austrálii vynachválit.

Ještě před rokem ve stejném klubu působil jako kapitán i slavný Ital Alessandro Del Piero, před ním i slavný útočník Dwight Yorke.I oni opěvovali život a podmínky v Sydney.

“Nemohl jsem Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT, Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk Odemknout tento článek 0,50 € Odemknout Po zaplacení se článek o několik sekund odemkne a můžete pokračovat v čtení Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční p redplatné 3,90 € Objednat Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT , Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone