Téměř všechny pokoje v otevírací dobu muzea můžete jít

Na čerpací stanici

Téměř všechny pokoje v otevírací dobu muzea můžete jít,
A to je před hladit
A to je před hladit
některé z nich jsou lidé oblečeni ubytování pro rodiny s dětmi v kostýmech éry a pokusit se seznámit s životem a povolání lidí, kteří žijí v těchto domech (i když, podle mého názoru, se ukázalo, že to není moc, aby švédské Skansen příliš daleko. Jedna “zemědělcem” tím, že půjdete k němu dům, právě jsme se probudili – na konci dne, kdy zdánlivě banální spací unavený tvrdě pracovat). Příslib mistr – třídy se zdá probíhat především v první polovině dne, večer nic už nebylo (pouze u jednoho z domů tančila norské lidové tance, ale nedošlo k žádnému zlomu kvůli obrovské davy lidí).
otdyh_s_detmi
Je to nejen pod širým nebem výstava ve folklorním muzeu, ale také malé konvenční muzeum, které seznamuje s předměty Norové domácnosti.
Mimochodem, (18-00) po oficiálním ukončení muzeum s výstavou, které na ulici, nikdo není vyloučen (ačkoli vypnout všechny domy a uvnitř byl již existuje), a můžeme bezpečně sledovat. Ano, a vstupenky do muzea máme nikdo kontrolovat a turnikety, přes který teoreticky by měl být držen, prostě nefungovalo.

V tento den jsme byli schopni ubytování pro rodiny s dětmi ani chodit na nábřeží Aker Brygge (Aker Brygge), která je udržována v moderním stylu (i když v zádech může ještě vidět staré budovy portu).
Na nábřeží
Na nábřeží
Dávejte pozor, abyste projít kolem Národního muzea moderního umění se svým mužem na zeď a velmi zajímavých kompozic na přilehlém místě.

Vylezli jsme na střechu a my ubytování pro rodiny s dětmi Opera v Oslo. Je pravda déšť šel ke zdi (fotoaparát ani nechce dostat), dal nám nyní objevil scenérie čárového kódu čtvrtinu a fjord. Jo, a můžete vidět na operu a vnitřní (i když nemáte lístky na operu samotného) a využít své infrastruktury (bez WC – velmi hodný předmět a konstrukčního hlediska).

Ujistěte se, že by měl navštívit Oslo a radnice.
Pohled na budovy Radnice v Oslo
Pohled na budovy Radnice v Oslo
Jedná se o jedinečný symbol norského nezávislosti a hrdosti (vše je vyrobeno z norských materiálů, norských řemeslníků a věnuje Norska a norské historie). Exteriér je možné zobrazit levné ubytování beskydy kdykoliv během dne (a tam je hodně dívat se na -. Sochařství a reliéfy, slavný hodiny, atd), ale uvnitř můžete jít (mimochodem zdarma) pouze během pracovní doby a upřesňující ne dříve rozhodl, že v tomto okamžiku Hall některé činnosti (byl jsem příliš líný na to (hodně jejich webu nefunguje), doufali, že nic nebude celosvětová v létě, a v důsledku toho ve druhém patře jsme nesměli – při přípravě voleb). Jo, a nezapomeňte poslouchat melodii, která se hraje každou hodinu zvonu radnice.