Stuart Lancaster bolest Rugby World Cup by mohl nakonec být jeho zisk

Byl jsem tam v roce 2007, kdy jsem byl trenérem All Blacks a my jsme ztratili čtvrtfinále proti Francii v Cardiffu, že jsme byli čekal, že vyhraje. Jednalo se o první a jediný, čas tým Nového Zélandu se nepodařilo dosáhnout do semifinále. Bylo to bezpochyby, můj nejtěžší rugby zážitek, za kterým následuje prohlídka Lions do Austrálie v roce 2001, v 40 letech a 140 prověrek jako coach.Rugby unie musí obejmout své militantní střevle, ne tlačit je do ústraní | Robert Kitson Více

Poté, co hra, jako že všechno, co je ve vaší mysli, je, jak to děláme, co můžeme v této situaci?Máte hodně respektu k mladých mužů v týmu, kteří vytvořili rekord být hrdý vedoucí do čtvrtfinále proti Francii, podobně jako u současného týmu. Chcete-li chránit je a chcete chránit svou zemi:. Přijít s výmluvami dělá věci horší

Došlo masy mezinárodních novinářů na mediální konferenci 30 minut po skončení utkání. Řekl jsem: „Francouzská hrál lépe, než jsme si mysleli, že mohli. Nehráli jsme tak dobře, jak bychom měli mít a my jsme nedostali odrazit míče.“Dal jsem to na opakování, fakta ne výmluvy.Vyhrávat Světové poháry se často o manipulaci nečekané, jako je zranění klíčových hráčů: jsme ztratili Dan Carter v roce 2011 a Wales měl jejich kapitán Sam Warburton vyloučen v semifinále proti Francii, přijdou o finále proti All Blacks by selhání přistát jeden ze dvou pozdních kopů. Jsme neměli zvládnout nečekané ve čtvrtfinále proti Francii a osm let později, bude přípojka bude opakovat ve stejném místě, pokud Irsko porazit Francouze v neděli.

I mohou vcítit Stuart Lancaster následujících důvodů já vím, co se děje prostřednictvím; je to peklo, a já nenávidím s vášní tam jít zpátky, takže to obtížné psát.Ale při pohledu zpět, zkušenosti jsem se dozvěděl co nejvíce z bylo čtvrtfinále v roce 2007 a prohlídka Lions o šest let dříve. Všechny dlouhodobé profesionální sportovní trenéři procházejí těžké časy. Je to jízda na horské dráze a co tě nezabije tě posílí. Přežití a mají možnost učit se z těchto zkušeností je klíčové.Měl jsem to štěstí zůstat jako hlavní trenér All Blacks a doufám, že Stuart má stejný osud, když anglický svaz, poté, co dostal přes jeho počáteční šok a bolest, odráží vážně o tom, co se stalo.

V případě Anglie jsou litovat sebe, náhradní myšlenka pro Japonsko, který čelí stávat se prvním týmem v historii světového poháru vyhrát tři zápasy ve skupině a nedosáhnou do čtvrtfinále. S rozšlehaným Jižní Africe, ale bohatě zaslouží jít dál, ale oni potřebují Samoa, kteří neprovádí doposud tento turnaj, se ukázat proti Skotsku v Newcastle v sobotu, den před Japan obličeje v USA.Skotové, hrající za druhé místo ve skupině, se očekává, že vyhraje, ale při vší úctě k nim, to není něco, co jsou zvyklí.

Jedná se o fázi turnaje, kdy mentalita začne účinkovat a nedělní utkání mezi Irskem a Francií na Millennium Stadium bude fascinující. Cenou pro vítěze bude spíše než na Novém Zélandu Argentina ve čtvrtfinále, ale obávám se, že vzhledem k tomu, volba, Francouzi by se rozhodnout pro všichni černoši kteří bili je v roce 2007 a v roce 1999 semi-final.Tyto turnaje byly drženy v severní polokouli, zatímco oni byli poraženi Argentině dvakrát v Paříži před osmi lety, ničit je do třetí místo play-off, a také ztratil doma na Pumas listopadu loňského roku.

Argentina nyní tělesnost v soutěži proti Francii a Francouzi vědí, že. Mnoho z jejich hráčů jsou s kluby v Top 14 a vědí, francouzský psychiku. Budou věřit, že mohou porazit Francii a víra je prvním kritériem pro úspěch. Strávil jsem nějaký čas s Argentinou před pár lety a jejich hra má přijít na značně od té doby byli v šampionátu ragby, a to zejména v útoku.Jsou dobrým strana, která je čím dál lepší.

Další velká hra o víkendu je u Twickenham kde dva týmy, které v kombinaci, aby se v Anglii, Austrálii a Wales, bojují o titul skupiny vítězové. Wales může dojít ke ztrátě jejich posledních 10 zápasů k Wallabies, ale jejich jediná porážka v posledních 10 testů bylo proti Irsku na warm-up, když byli hluboko pod pevností, a přestože byl zasažen zranění, které ukázaly, houževnatost, jednotnost a duch.Mají jistě zacházet nečekané, ale Austrálie vypadat, aby jejich nejlepší tým, protože John Eales vedl do Světového poháru 1999 a jejich vítězství nad Anglií byl určitě jeden z jejich nejpůsobivějších vystoupení od té doby.

A tak s omluvou do Japonska, myslím, že čtvrtfinále bude zúčtování mezi šesti národů a mistrovství v ragby:. Jihoafrická republika proti Walesu, na Novém Zélandu v Francii, Austrálii v Skotsko a Irsko v Argentině