Samozřejmě, že moje matka vždy chtějí

Teď polštář. Samozřejmě, že moje matka vždy chtějí, aby se postel měkčí a útulnější novorozence. Nicméně, v raném věku, neměli byste, aby vaše dítě spát na polštáři. To může vést k narušení hospodářské páteře. To je důvod, proč se snažit naplnit jesličky novorozenec různé peřiny.
Listy

detskaja_krovat2

Listy musí být vždy čerstvé a správnou velikost pro jesličky matrace novorozence. Pečlivě zabalte list pod matraci, dítě nepodává, a neplést velký kus látky. Pokud jde o povlaky na polštáře pro polštáři v postýlce novorozence, které, stejně jako listy měly být často vyměňovány. Ať povlaky na polštáře a prostěradlo bude krásné, se vzory, aby oči dítě od útlého věku zvyklá k dokonalosti. Není náhodou, matka na celém světě se snaží vybrat pro své děti to nejlepší ze všeho.
Deka pro novorozence

Mělo by být vlna, ale přikrývka. Maminky chtěli zabalit děti a dítě deka lze nosit ven. Deka umožňuje pokožce dýchat a dává dítěti správné množství tepla. Každé dítě, které v rámci takového dekou v postýlce pro novorozence bude zdát nejvíce živé sny a laskavý pohádkové postavy.

Takže klidně spící dítě v postýlce pro novorozence v útulném koutě dětský pokoj, a vy se na to podívat a cítit klid. Dětská postýlka novorozenec – to je místo, kde život začíná dítě. A pak, rodiče by měli mít na paměti pohodlí a bezpečnost dítěte.