Rumunsko podíl jejich požadavek jako Tommaso Allan pošle Itálie domů ve velkém stylu

Jacques Brunel tvrdil, že Itálie “neoslala nic” poté, co porazila Rumunsko a zajistila automatickou kvalifikaci pro další mistrovství světa. Ale slova trenéra ztratila úlevu, kterou musel cítit po jejich posledním představení v tomto turnaji. Itálie získala čtyři pokusy a mohla se cítit optimisticky o vynikajícím výkonu svého mladého muškaře Tommaso Allana. Ať už doufá, že Rumunsko kradlo třetí místo v bazénu D, skončilo, když byl poslán zámek Johann van Heerden V šestnácté minutě se pokoušel vykopnout míč z rukou Edoarda Goriho.Žlutou kartu, opustil rumunský balení 118 kg lehčí a účinně rozebrán svou nejsilnější zbraň, skrumáž.

„Nebyl jsem moc šťastný,“ řekl jeho trenér Lynn Howells. „Pokaždé, když jsme byli na poli proti tier jeden národ jsme darovali žlutou kartu a realisticky je to dalších 10 bodů a to je rozdíl mezi vítězstvím a prohrou.“

Ještě sekunda poloviční výkon, který zahrnoval tři pokusy pro Oaks – největší mají vstřelil v utkání světového poháru za posledních 12 let – naznačuje, že stále mají hodně co říct k tématu, který si zaslouží místo v horní tabulce Evropské Rugby.Jak již bylo řečeno Howells, „jsme byli schopni získat body, což je něco, co Rumunsko nebyly známý, bodování pokusů. Co to ukazuje, jak blízko je. Myslím, že tam je avenue, aby mohli jít a hrát proti těmto [řádu jednoho] týmů.“

Hra slíbil spousta a Rumunsko se ujal vedení z trestu po jejich prvním skrumáže, dvě a půl minuty in, monstering Itálii v maulu jak silný je to cokoli, co je dodáváno v jejich poslední chvíli vítězství proti Kanadě. Jejich vlastní obrana byla vystavena minutách.Gori využit mezeru z italského linka-ven a přešel; Rumunsko dostaly záchranné lano, když TMO ukázal se mu nepodařilo na zem míč.

rumunští hráči prostě nemohl pokrýt dostatečnou zem a Itálie pohrával s nimi, navléci míč z široké, pak to zasláním celou cestu zadní. Po rychlém prohození od středové Michele Campagnaro dal Leonardo Sarto snadnou touchdown v levém horním rohu. Allan nedělal konverze, ale byl to vzácný chyba.Jeho zdůrazňuje naviják zahrnovala ďábelský kop do kouta, což by přineslo okamžité pokus pokud Giovanbattista Venditti dohodil byla rovná; zkusit ze sólového sprintu na trati; a jiný vytvořil Francesco Minto podobným způsobem.

Rumunska pouze v prvním pololetí útok na italské lince demonstrovaly sílu i slabinu svého předběžného orientované hry. Jejich fanoušci zpívali hlasitě rumunské balení, vedená kapitánem Valentin Ursache, sraz se na dosah jednoho pokusu.Ale oni pracovali se do slepé uličky, jen uvolnění míč na zádech, kdy došlo ke ztrátě jak hybnost a překrývají.

Dav, který se houpal pod jejich vlajkou vesele na italskou hymnu, zdálo zpočátku být zkreslená podle přítomnosti Exeter podepisující Campagnaro, dělat jeho první vzhled na své nové domovské zemi.Ale změnili věrnost ve druhém poločase, když se půl hodiny nalevo od svých Světového poháru, Rumunsko běžel na tlustou modrou čáru s obnoveným zápalem, čímž se pokusí z náhradního křídla Adrian Apostol a druhý řádek Valentin Poparlan a záblesky vkus z Paula Kinikinilau.

o dvě minuty od plný úvazek, Rumunsku vyhrál skrumáž před sloupky a Florin Vlaicu lopatkami dlouhou přihrávku vidět Apostol přes v rohu. Bylo to prima tah, a ten, který udělal Rumunsko vypadají velmi podobně jako v Itálii rovnými.