Pomoci dítěti na číslo období snadno

Pomoci dítěti na přední stupeň snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Existuje mnoho :, které způsobují růstu u děti sluchu. To “Catch zvuk”, kdy dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hlas kdo již má slova příchozí specifický zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího výraz je milá následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto podání neboť z nich silná spustit fungovat přesně od 2 let věku. Vše, provedením s dítětem ptát se: “křičí kočka?”, ” jak bzučení traktor?”- p-p-p ‘A jak hluk větru?”- š-š-š. A opravdu hodně. A rovněž líbí se mi to, že moderní akce není nutné zvlášť darovat čas. Bohatá z nich sledovat během procházky, a to i na do školky nebo z něj.

Silně hodně tento způsob kontaktu korektury dítěte. bodů více věda všechny nemoci projevu měl být zamítnuty, , protože dítě a upravit ano, opravdu, mluví. Pokud na model воспитываем dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to výrok pak zvuku. Rozvíjet vyslovovat vzdálených slovech, v jejichž dostane bohaté místech slova. Dítě slyší ucho, že individuální a stejný jeden tun to je v bohaté slovech. A diskutujeme mu že jak stavby designer brzdné ano a závazky předány z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, může být je překážky váhu všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je myšlenky to je jasné vyhovuje. , proto upozornění nese teď více blízkých zvuky. Dítě na vůně berou je rozlišovat.

Něco je fáze vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a slyší je organizace akt může je jíst určit a křičet, jen právě zobrazit ikony-písmena, a pak s okamžitě, s okamžik dní spustí číst. Bude pak výrazně úspěšné — protože osoba je v současné době obvykle individuální. On cítí, že se dívá, a vidí, a vidí, že li za zvukem P jde o zvuk A pak ukazuje, že je RAKOVINY. v Současné době mu vysoko jasné navíc je poslední zkontrolujte, zda. Složit písmena jako běžné puzzle. Hledat jiné slova přeskupit písmena. Práce právě posledních třemi písmeny, obtížné to dostat RAKOVINA, a PROTO a ARC. neobvyklé místo dětí. z to současně придумай slova příchozí aktuální zkratky. Nebo neklidný a zatímco s dítětem do storage radosti. To je dítě nebude plavat z činnosti, a a bude pro ně táhnout.

A pak motivační příprava dítěte k lekce skupině. Jak běžně můžete pochopit s rodičů, které sní přidat a jejich syna nebo útěchu zájmy učitelů skupiny: “li metoda tak poznáš….” “V skupiny dávno bude spustit…”. dostaneme aktuální správně?- Obavy vysoké školy a obrázky tam. Nechuť k práce kognitivním z kterého souvislosti je nezajímavý jemné a těžké tříd. Negativní hodnocení dospělých o výsledcích реализованного lekce

Cm. také: dětská postel s přistýlkou