Pláštěnka clona je také určen k ochraně dítěte

Pláštěnka clona
Pláštěnka clona je také určen k ochraně dítěte, který je v invalidním vozíku před povětrnostními vlivy. Ventilace vzduchu se provádí přes okno, uzavřený moskytiérou, což je dodatečná ochrana proti vniknutí prachu, chuchvalců a hmyzem. Pokud je to nutné, je moskytiéra se uvolnil a odstraněn ve speciální kapse, zapínání na zip.
interer_detskoj_komnati_ili_ekskurs_v_detskuju_filosofiju_22
Pláštěnka-pončo
Tento Pláštěnka je vyrobena ve tvaru pláště obdélníkového tvaru, který je vyroben z nylonové tkaniny impregnované speciální směsi, která odpuzuje vodu. Bezbariérový je pláštěnka pončo připevněna pomocí speciálních spojovacích prvků. Tato pláštěnka je určen pro starší děti, které při chůzi, i když je přívalové deště, je velmi obtížné sedět na jednom místě. Koneckonců, pláštěnku, pončo lze využít nejen k ochraně dítěte, který je v invalidním vozíku, ale také sloužit jako plášť, chrání dítě kočárek.

Pláště pro tříkolové kočárky
Déšť, jehož účelem je chránit tříkolové kočárky mají jednu vlastnost. Vzhledem k tomu, tvar vozíků rozšířena a ukázal před sebe, pláštěnky mají odpovídající tvar.

Déšť na kočárky
Déšť na kočárky mohou být použity pro všechny kočárky s čtvercovou střechou. Takové pláštěnky zavřít kočárek s podnožkou a zpravidla nemají okna. Ale pro větrání pláštěnka vybaven speciálními otvory.

Pláštěnka kabina
Pláštěnka kabina je vybaven tuhým rámem, která je potřebná pro vytvoření svazku. Používá se při jeho výrobě více materiálů – vinylové tkaniny vložky, které jsou nezbytné pro maximální sílu a spolehlivost pláštěnky.