Ostruhy hrany Cavaliers, aby bylo 32 rovnou vyhrává doma

Cleveland Cavaliers dali San Antonio další napjatou zkoušku doma před Spurs povstali na obranu za to, co považuje za své největší vítězství z season.The sítě jsou naprostou katastrofou – a John Calipari by být blázen se připojit Přečtěte si více

Tony Parker měl 24 bodů a San Antonio používal zuřivý start do čtvrtého čtvrtletí porazit Cleveland 99-95 ve čtvrtek v noci, zbývající neporažený doma a pomstít své předchozí ztráty ve vlastní aréně.

„příchod do této budovy, oni nikdy dělat mnoho chyb,“ řekl Cavaliers starLeBron James, který zaznamenal 22 bodů. „(Spurs trenér Gregg Popovich) rozhodně staví ty kluky ve správné poloze každý majetek, aby byla úspěšná pro svůj tým.“

San Antonio (35-6) rozšířil svou domácí vítěznou sérii na 23 her začít sezóna.Spurs vyhráli 32 rovně doma z roku 2015 a stal se prvním týmem v historii NBA s 10-herní vítězná série v šesti po sobě jdoucích sezónách.

Náš tým je poslední ztráta v San Antoniu přišel proti Cavaliers na 12.března loni whenKyrie Irving zaznamenal NBA sezónu-high a kariéra-vysoce 57 bodů v 128-125 přesčasy vítězství.

Irving byl omezen na 16 bodů na 6-for-16 natáčení tentokrát, ale hra byla stejně intenzivní.

Namísto skládání na obranu ve čtvrtém období, jak tomu bylo v předcházející domácí ztrátu Cleveland, San Antonio shromáždil v posledním čtvrtletí ve čtvrtek.

„Jeden z nejlepších protivníků můžeme hrát proti. Dalo nám to tolik neshody.Hrají jiný než většina ostatních týmů,“Spurs stráž Manu Ginobili řekl. „Samozřejmě, když máte chlapa, jako je LeBron, celý tým hraje jinak. Kawhi (Leonard) odvedl velmi dobrou práci dělat jej hrát nepříjemné.Jako tým jsme byli po tomto prvním čtvrtletí pořádně ostrý.“

James vystřelil 9 pro 17 a pokoušel pouze čtyři trestné hody.

Spurs ztuhl na obranu a nucené 18 obratů po pádu pozadu o 15 bodů v úvodním čtvrtletí.

San Antonio omezena Cleveland na 9-k-23 střelbě ve čtvrtém přitom 58 procent svých vlastních střel.

Leonard přidal 20 bodů a 10 doskoků pro San Antonio, který získal 10 rovnou celkově.

Tristan Thompson měl 18 bodů a 14 doskoků na Cleveland, který vyhrál osm v row.Kevin lásky skončil s 10 body a 12 doskoků, a JRSmith zaznamenal 17.

Po 32-bodové úvodním čtvrtletí se, že Cavs byla omezena na 18 v druhém.

„Udělali dobrou práci při nás z našich sad, ale také jsme měli nějaké opravdu dobře vypadá, že nešel za námi,“řekl James.

Spurs nejistě podíval na trestný čin brzy, takže šli do staré normy v jednotkách Parker ke koši.

„měli jsme těžké časy jak se to děje v prvním pololetí,“ řekl Parker. „Byl jsem válcování, aby šli se mnou. Ve třetím čtvrtletí jsme chtěli navázat Kawhi a navázat LaMarcus (Aldridge). Tak jsme šli na ně téměř pokaždé, když ve třetím čtvrtletí.Pro nás to fungovalo celkem dobře; “Parker zaznamenal finální 12 bodů Spursu, aby uzavřel první poločas, což vyvolalo trestný čin, který se potýkal s aktivními rukama Clevelandu a obrovskou obranou.

“Tony nás letos vzal kvůli obousměrné hře,” řekl Popovich. “Na Kyrie Irvingovi, který je skvělým hráčem, pracuje na svém zadečku. To není snadné a byl stále agresivní. Takže Tony byl skvělý na obou koncích. “San Antonio se ujal vedení 85-75 v posledním čtvrtletí za 13-2 běží na rolí hráči Davida West, Danny Green a Patty Mills.

>

West měl 13 bodů, když španělská lavice vytrhla Cavaliersovy rezervy 35-12.