NFL Preview: Rex Ryan a účty ven zastavit playoff nabídky Jets’

Radost Pick Six, i když, je to, že každý týden je soutěž sama o sobě. Dokonce i když jsou mimo provoz pro celkovou koruny, stále se můžete přidat své jméno do užšího výběru soutěžících, kteří dosáhli alespoň jednu perfektní kolo v této sezoně. Nikdo to podařilo v týdnu 16.

Každý, kdo dostane šanci začít znovu s naším Pick soutěže play-off od příštího týdne. Ale teď, tady je vaše poslední střela na šest herní zametat. New York Jets @ Buffalo Bills (neděle třináct hodin ET / osmnáct hodin GMT)

Měli bychom vědět, že by sestoupil na to. Jets potřebují ještě jednu výhru k zajištění jejich první playoff lůžko v pěti letech, ale aby si to musí porazit trenéra Stříleli sotva 12 měsíci.Jets kontrolovat jejich playoff osud – ale staří přátelé Buffalo může zkazit strana Více

Rex Ryan se těší popichoval svého bývalého týmu, protože dělat krátké hop do Buffala. Nestačilo podepsat IK Enemkpali poté, co byl snížen o Jets odchodu Geno Smith se zlomenou čelistí, takže Ryan jmenoval linebacker jako kapitán týmu pro návštěvu účty na MetLife Stadium v ​​říjnu stejně.

Buffalo vyhrál ten den, ale většinou byl od té doby ubírá špatným směrem.Pozice Ryanův není v ohrožení – dostal veřejnou důvěru v tomto týdnu – ale snížila mnohem mírnější údaj v poslední době, než ten, který se objevil na začátku tohoto roku v upravené Bills pickupu, slibující playoff běh ,

Můžete si být jisti, že je motivován pro tuto hru, ale to, zda je či není totéž lze říci o jeho hráčů je nejasný. Ryan sám připustil, že ne všichni z nich koupil do svého systému. Vzhledem k tomu, kolik ze svých spoluhráčů byly vykáceny zraněním v této sezoně, některé z těchto hráčů může být v první řadě týká postup do offseason v jednom kuse.Jets naopak nebude chtít nechat své námahy v minulém týdnu vítězství nad New England nazmar.

Washington nemusí vyhrát v neděli. Nepravděpodobně, s 8-7 záznam, již zachytil divizní titul. Ne NFC East soupeř může udělat to .500, a Washington nemá žádný způsob, jak zlepšit na své pozici čtvrté semeno na konferenci a zanechává Jay Gruden s dilematem, zda hrát své předkrmy – a pokud ano, po jak dlouhou dobu – v nedělní pravidelné sezóně finále.

Jeho výběr se řídí částečně existujícími zraněními.Běžící záda Matt Jones a Pierre Thomas, široký přijímač DeSean Jackson, ofenzivní řešit Trent Williams a obranné zády Dashon Goldson, DeAngelo Hall a Quinton Dunbar jsou jen některé z více prominentních hráčů má být omezeno v praxi doposud tento týden. Gruden řekl, že v první řadě kolem těch, kteří jsou „legimitately zraněn“ založit svůj výběr, a pak „provést úpravy v závislosti na situaci.“

Ale pokud tomu tak by se mohlo zdát, čímž kovbojů kop, poté musíme vzít v úvahu také jejich vlastní malátnosti. Jedná se o tým, který bude startovat Kellen Moore na quarterback, a může mu dát ani Dez Bryant hodit k.

Byl to konfliktní konec sezony Atlanta.Minulý týden 20-13 rozrušení z dříve neporažených Panthers byl najednou velmi povzbudivé a bolestivá připomínka toho, co by mohlo být. Ačkoli Falcons může ještě dokončit tuto sezonu s vítěznou záznam jejich playoff naděje byly hozeny když Minnesota přesunuta mimo dosah vítězstvím nad obry v neděli večer.

Atlanta se přeceňuje po závodní ven na 5-0 start, ale odhady vychýlilo příliš daleko v opačném směru, poté, co ztratil sedm ze svých příštích osmi zápasů.Tento tým ukázala výrazné zlepšení v rámci Dan Quinn a mohla přijmout další kroky v roce 2016 v případě, že může něco udělat pro upgrade NFL je nejméně produktivní projít spěch.

V nejbližší době se však, že nedostatek tlaku by mohl být problém proti Drew Brees, který dokončil 69,8% jeho povolení pro 1,065 yardů, osm přistání a žádné odposlechy za poslední tři týdny. Tim Hightower je vznik jako produktivní běžce a složit chytač z backfield učinil New Orleans žádnou škodu, a to buď.

Jim Caldwell bojuje, aby zachránil svou práci jako hlavní trenér Lions. Ale může to být medvědi asistent, který ho nahradí, pokud se mu to nepodaří?To byla otázka položená Detroit Free Press tento týden, odlévání obdivné pohledy ve směru Chicago urážlivý koordinátor Adam Gase -., Který pomohl Jay Cutler dát dohromady pravděpodobně nejlepší sezonu své kariéry

to mluví do té míry, chicagských starostí, že i výrazné zlepšení u quarterback nedokázalo dát do playoff tvrzení. Medvědi ztratili čtyři z jejich posledních šest a hlavu do tohoto finále, aniž by jejich No1 přijímače, Alshon Jeffery.

Lvi mají personální problémy jejich vlastní, Calvin Johnson chybí praxe ve středu, zatímco Ameer Abdullah byl omezen zranění ramene (ne že by měl, nebo jakýkoliv jiný Detroit dopravní zácpy, má za sebou hodně úspěchů při zdravé).Ale oni vyhráli pět ze svých posledních sedmi zápasech, a jejich vlastní urážející koordinátor, Jim Bob Cooter, si zaslouží velký kus úvěru.

Sbohem, pak Chip Kelly. Hlavní trenér Eagles už dávno rozděleno názor, takže můžeme jen těžko divit, že jeho vyhození by měla vyvolat silnou reakci. Existuje mnoho lidí, kteří věří, že tým se vzdal na něj příliš brzy, ale i ostatní, kteří tvrdí, že byl odsouzen z start.The Philadelphia Eagles budou litovat, jak se zbavit Chip Kelly Čtěte více

To není prostor, i když na delší diskusi. Vše, na čem záleží na našem Pick Six soutěže je též Kellyho odchod dává Eagles větší šanci vyhrát tento víkend.To se zdá nepravděpodobné, že by mě, vzhledem k nevyhnutelné narušení praxe rutiny. Jeho prozatímní nahrazení, Pat Shurmur, přebírá pozdě v sezóně považovat ji za vážnou konkurz pro roli.

Ale obři vlastní trénovat situace se také domnívá, strmý, se Tom Coughlin všeobecně očekává, že přišel o práci po třetím po sobě jdoucím prohrávající sezónu. Pouze Homefield výhoda a návrat Odell Beckham Jr. se mi opíral New Yorku cestu.

A v názvu divize je k mání ve finální hře pravidelné sezóny, a spolu s ním několik zajímavých důsledků playoff. V případě, že Vikingové vyhrát, budou tvrdit semeno NO 3 v NFC – vydělávat domácí utkání proti Seattlu jako jejich odměnu.Packers by spadal do pátého semene, ale pravděpodobně skončit s příznivějším matchup divoké karty: cestuje do Washingtonu namísto

Na obrázku je složitější, pokud Green Bay vyhraje.. V tomto případě, hodně bude záležet na výsledku Seattle utkání proti Arizoně dříve v průběhu dne. V případě, že Seahawks vyhrál, a Vikingové ztratili, pak Minnesota padne do šesté semeno. To by znamenalo okamžité opakování této matchup na Lambeau Field o víkendu divoké karty.

Teddy Bridgewater varoval jeho spoluhráčů před začíná být příliš zachycen v důsledků toho všeho, že „nemůžeme nechat hra stala příliš velký“.Vikingové byli vinni přitom v poslední době, které čelí Green Bay a řádně dostal sfoukne 30-13 doma.

Ale Minnesota má šanci růst z tohoto neúspěchu, zatímco Packers zrovna zřídil 38-8 Arizona a kulhal do play-off s kalendáři savaged zranění. Tam bylo 16 hráčů uvedených v sestavě zranění Green Bay ve středu, zatímco Vikingové měli přesně polovinu tohoto počtu.