Musel vylézt brankáře soupeře, nakonec se stal hrdinou

BRATISLAVA. Jeho úkolem bylo ochránit brankáře protihráče během hry. Když však finský brankář Antti Niemi po jedné ze střel puk pouze vyrazil, nezaváhal a pohotově poslal z dorážky puk za jeho záda.

David Backes rozhodl o vítězství St. Louis na ledě Dallas Stars 4: 3 po prodloužení v druhém zápase semifinále play off Západní konference.

Blues vyrovnali stav série na 1: 1.https: //www.nhl.com/video/embed/backes -wins-game-2-with-ot-PPG / t-280502962 / c-43810003? autostart = false

Hráči St. Louis měl velmi dobrý zápas. Po dvou třetinách vyhrál 3: 1. “Nejhorší vedení v hokeji je o dva góly,” řekl po setkání pro oficiální stránku soutěže trenér Blues Ken Hitchcock.

“Ale je přirozené, že se za takových okolností mužstvo snaží udržet náskok.Jako trenér to vždycky bylo. Ale to, co mě více zaujalo, je způsob, jakým jsme hráli v rozšíření. Útočili jsme celý čas, “dodal.

Výborný výkon podal brankář St. Louis Brian Elliott, který si připsal jedenatřicet zákroků. Niemi na opačné straně kryl devatenáct striel.Brian Elliott byl oporou St. Louis Blues. (Zdroj : TASR / AP)

“Věřili jsme si,” říkal pro nhl.com nejproduktivnější hráč Dallasu v základní části Jamie Benn. “Vždy jdeme do prodloužení s hlavami nahoru a cílem zvítězit. Bohužel dnes to nefungovalo.Dopustili jsme se faulů a neuspěli jsme. “

Tři z pěti menších trestů pro Stars si na trestné lavici odseděl Antoine Roussel.” Ukázali jsme klidnou mysl a chladnou hlavu za stavu 1: 3, když jsme se dokázali vrátit Do zápasu. To je pozitivum z tohoto večera, “pravil.

Třetí duel série je na programu ve štvrtok.Loading…

Už 2: 0 na zápasy vyhrávají v druhé semifinálové sérii play off západní konferenci hokejisté San Jose Sharks. v noci z neděle na pondělí zdolali Nashville na domácím ledě 3: 2.

Ještě osm minut před koncem byl přitom stav pouze 1: 0. Vše podstatné se událo v samém závěru. U 53.Minutový vyrovnávací host Mattias Ekholm, ale méně než tři minuty předtím, než siréna opět stáhla vedení na stranu žraloků Pavelski. V poslední minutě se Joe Thornton zvedl na 3: 1. Hostující San Jose Martin Jones měl třicet sekundový běh. Martin Jones zachytil příležitost Viktora Arvidssona (uprostřed). (Zdroj: TASR / AP)

U Predators se útočník Craig Smith vrátil do předního souboje v San Jose za zranění v dolním těle. Týmu chyběl také ve většině druhého a v celém třetím a čtvrtém zápase série prvního kola proti Anaheimu.

Zajímavostí je, že před nedělním soubojem měli Predators bilanci se Smithem v sestavě 4-0.Bez Smitha, přesně naopak: 0-4.

Třetí zápas série je na programu v utorok.https: //www.nhl.com/video/embed/recap-nsh-2-sjs-3/t-277753022/c-43814803? Autostart = FalseNHL – Západní konferenční seminář: