Konštrukcia a bezpečnosť

Konštrukcia a bezpečnosť

Postieľky musí byť stabilný – je prvé dieťa je bezpečnosť, pretože dieťa sa nakoniec stane veľmi aktívny, takže lôžko by malo byť jednoduché udržať všetky pohyby dieťa. Kolísajúca postieľka môže spôsobiť zranenie.
31334
Najviac stabilný a bezpečný je posteľ na nohách, pretože teraz si môžete nájsť detské kočíky na bicykloch alebo plazov. To je menej stabilná modelu, takže nie je nutné, pretože na zjavnú postele, koberce ľahkosťou zanedbávať bezpečnosť dieťaťa.

Je žiaduce, aby v hornej časti detskej postieľky zúčastnil malý prístrešok. To bude chrániť dieťa pred prachom, hmyz, prievan alebo príliš jasnom svetle.

Postieľky pre deti a nesmie obmedzovať pohyb dieťaťa – dieťa by malo cítiť voľný a priestranný. Bude vhodné kúpiť postieľku, ktorý poskytuje pre zmenu úrovní: z hĺbky v priemere, a naopak. Ale to je skôr ďalší nový-fangled “gadgets” pre rodičov a nie je zásadne dôležité.

Medzera medzi tyče zo stien postieľky by nemala presiahnuť dva – tri centimetre. V opačnom prípade sa dieťa môže uviaznuť a musí byť zranený. Bude to skvelé, keby poskytla príležitosť, aby tyče. To pomôže pestuje dieťa je ľahké sa dostať von z postieľky.

Dno postieľky by mal byť typu rack postele, koberce. V tomto prípade, rodičia, ak je to potrebné, môžu byť sušené bez problémov matraca.

Pekný bonus pre rodičov v niektorých modeloch detských postieľok môže byť zásuvky pre skladovanie, rovnako ako príst prebaľovací stôl.

Je tiež potrebné si uvedomiť, že detskú postieľku by nemala mať ostré hrany. Z tohto dôvodu je nutné starostlivo kontrolovať posteľ pred kúpou. Nevyberajte model s extra zdobením. Ktokoľvek dievčenské detské izby, dokonca aj podľa nášho názoru nejde o významnou oblasťou, môže dôjsť k zraneniu dieťaťa.

V závislosti na zvolenom dizajne, overovať úlovky – či sa zachytí na výške lôžka alebo uzamkne kyvadlo mechanizmus do postele nie je prevalil a bol najviac spoľahlivé a stabilné.

Po zakúpení nutne umyť postieľku, než si dať tam dieťa. Je lepšie použiť detské mydlo a mydlový roztok vlhkou handričkou Utrite postieľku.

Každých rodičia sa stretávajú s takými neuveriteľne príjemných problémov, ako je výber doplnkov detských vášho nenarodeného dieťaťa. Takže, vyberte malú jednu postieľku.

Príchode na produkty v obchode detských, oči začnú rozchádzať na mnohých variantov detskej postieľky. Lôžok na nohách a kolesami na bežca, betlehemy – hojdacie, so zásuvkami, stoly a mnoho ďalších.

Mama a otec už majú určitú predstavu o aký druh postele chcú dať svoje dieťa, ale je potrebné počúvať nejakú radu.
Ako vybrať postieľku pre novorodenca

Postieľka musí najprv byť bezpečné pre dieťa.

Článok 1

Prírodné, ošetrené kvalitné dievčenské detské izby drevo – tou najlepšou voľbou.

Kúpou betlehem vyrobený z dreva, je tiež nevyhnutné na zabezpečenie kvality a bezpečnosti laky a farby používané pri spracovaní produktov. Ak je dieťa je trochu starší a chcú vyskúšať všetky okolité objekty v chuti, bude toto pravidlo je najviac aktualnym.krovatki-dlya-rebenka