Je důležité, aby rodiče vysvětlit dítěti

Je důležité, aby rodiče vysvětlit dítěti, že při jednání s virtuálními partnery by neměl sdílet informace o sobě: jméno své pravé jméno, bydliště, školy, oblíbená místa chodit. To může být nebezpečné, protože nikdo nemůže zaručit, že jiná osoba – dívku jménem Natasha dvanácti lety, ne statný chlap, který je přátelé s hlavy. Proto, dítě by se měli naučit, že registrace je správně podotkla vytvořil jméno – přezdívku, a ne dát své fotografie a obrazu (obrázek).

Musíme se učit děti být kritický, co bylo řečeno číst nebo na internetu. Ne vše, co je napsáno na místě – je pravda. Ne vždy dávají kvalifikovanou radu. Takže se nemusíte slepě důvěřovat WAN. Mimochodem, obecně tři zdroje nebyl zrušen. Například, pokud vaše dospívající dcera hledá informace o tom, jak se zbavit pupínků na kůži, to by měl odpovídat alespoň dva nebo tři zdroje informací, a ne ublížil tím, na radu laika.

patrova-postel-pro-holky

Rodiče by měli učit dítě, aby se zabránilo konfliktům s virtuálními partnery, a to i bezvýznamná hádka může vést z vyjetých kolejí. Řekni mu, že to není nutné reagovat na urážky (nejlepší jen ignorovat, aniž by rozvoj konfliktu), a ne být hrubý partnery. Zdvořilost by měla být na prvním místě!

Všichni rodiče potěšilo, když jejich děti pomáhají kolem domu, nemusíte plnit své povinnosti a rozmar bez připomenutí. Nicméně, nikdo rád domácí práce. Povinnosti v domácnosti nemají rádi děti i dospělé. V kojeneckém věku, dítě zvyklí, že rodiče plnit své rozmary. Jako dítě, o vše se postará se o něj, ošacení, krmiva a uklidit po něm. Blíže k 3 – 4 let života, dítě sám chápe a ukazuje upřímnou touhu pomoci svým rodičům. Samozřejmě, protože dětství dítěte by měl být učil pracovat a pomáhat druhým.

Proto se předpokládá, že všechny domácí práce by měl dělat matku a dítě domácí pomoc není nutná. To je mylná představa. Dítě musí pochopit, že rodiče unavený v práci a pokusit se dát nám něco k usnadnění jejich práce.