Byli jsme na mnoho námořních muzeí

Námořní muzeum. Byli jsme na mnoho námořních muzeí (av Norsku, zdálo se mi, námořní muzea tam vůbec v každém relativně velkém městě), ale Oslo zklamán nás námořní muzeum. Zajímavé exponáty málo (jen snad stará loď a máme zájem), interaktivita pracují jako něco, co není zcela jasné, z dětské zábavy existuje pouze možnost využití rádiového dálkového ovládání řídit člun v bazénu (za poplatek). A tak mnoho modelů lodí (bez podrobného popisu), motory, předměty mořského života, výstava obrazů na téma moře, hala s kormidlem a výhledem na mořské hladině. Obecně se nám to líbilo ne moc.
df1da44862bfbe0dd2169e4d14570593_XL
Od Peninsula rohu, kde sídlí muzeum Kon-Tiki, Fram a námořní muzeum, do Viking muzea jsou v docházkové vzdálenosti a může být dosaženo autobusem (doprava není rychlejší, je to, že autobus v této části ostrova jste udělal dělat smyčku na cestě ven z města pak přenáší na konečné zastávce, která bude mít vyjít ven, a poté autobusem do města a jen na to se dostat do muzea Viking a folklóru muzeya.No členové silových uložit takový výlet).

Viking Ship Museum je věnováno třem dávných vikingských lodí (Drakkar) a předmětů nalezených v následujících korablyah- zdobených sáně, kočáry, šperky, domácí potřeby a další.
Drakkar, z nichž každá má jinou míru bezpečnosti, můžete se blíže podívat na vyhlídkovými plošinami ve druhém patře.
Viking Ship Museum
Viking Ship Museum

Předávání nebo předávání pěšky směrem k městu ještě jednu zastávku, se dostanete do lidového muzea v Oslu.

Budovy norská vesnice,
Norwegian střecha
Norwegian střecha
nadace
nadace
a trouba
a trouba
starý dřevěný kostel,
stave venku
stave venku
a uvnitř
a uvnitř
celá řada městských budov – to vše se spojily v tomto skanzenu .Zde můžete vidět na dřevěných staveb na slavné hliněných střechy
Norský dům s hliněnými střechami
Norský dům s hliněnými střechami
A modernější budovy norských rolníků procházet městských čtvrtí (obytné budovy, banky, obchody, čerpací stanice, atd ..).