Ale kůže udržel jeho odvolání a vzhled

Ale kůže udržel jeho odvolání a vzhled, by měly být úzce souvisí s výběrem výrobků pro péči o závislosti na druhu znečištění, a vždy použít výnosy z prověřených a důvěryhodných výrobců. Zde jsou základní pravidla pro péči o kožený nábytek
7f164b262be5568c688d0703021f18c5pi_enl
V případě, že rozlití něco na koženým potahem – vysajte tekutinu houbou nebo měkkým hadříkem. Pokud je to žádoucí, může být tkanina impregnuje teplou vodou s mýdlem. Stopy vína, fixy, léčivé tinktury odstraněny s alkoholem a měkkou houbou nebo speciální odstraňovač skvrn, pak vyčistit oblast kůže se smísí s stearovou houbou.
Nezapomeňte, že skvrny rostlinného dětská pohovka nebo živočišného tuku – není nebezpečný pro koženým nábytkem, zatímco oni projdou povrchem kůže a zmizí brzy. Takové skvrny stačí otřít suchým vlněné tkaniny.
V žádném případě nepoužívejte vysoušeč vlasů ani jiné topná zařízení za účelem suchého koženým nábytkem. Pomocí čisté a suché sušení textilie, která se snadno absorbuje vlhkost. Vyhnout se přímému slunečnímu záření na povrchu koženým nábytkem a vystavení teplu z topných těles.
Stříhání kožený nábytek nepoužívá chemické ředidla, rozpouštědla a brusné pasty a prášky, které mohou poškodit povrch a barvu nábytku. Také vyhnout kontaktu s plochami, které obsahují barevné pigmenty, jako jsou přikrývky, plyšové hračky, zejména pro světlou kůží.
Nejméně dvakrát do roka, stráví prevenci stárnutí kůže. K tomu ošetřit povrch kůže nábytku speciální starostlivého personálu. Výběr péče produkt, věnovat pozornost skutečnosti, že prostředky pro péči o kožený nábytek odstínu a odstínu nábytku – to samé. Před povrchovou úpravu nábytku, testovat složení péči o skrytém místě, aby se ujistil, že je kvalitní.
K odstranění prachu a nečistot z koženém povrchu, použijte měkkou flanelovou hadříkem namočeným ve vodě. V případě, že je velmi silná znečištění, použít slabý roztok neutrálního mýdla. Nezapomeňte, že tření a prudké pohyby nebezpečné pro koženým nábytkem, otřete nábytek hladký krouživými pohyby.
Pečovat o kožený nábytek je vždy mít prostředky nouzového odstraňování nečistot. Koupí vozidla, přečtěte si návod a způsob aplikace. Použití jiných sloučenin, které nejsou určeny k péči o kožených povrchů – riziku. Obsažený v těchto zařízeních rozpouštědlech dětské postele mohou poškodit barvu a strukturu pokožky.

V návaznosti na tyto pravidla péče o kožené nábytek vám dlouhá doba zachránit život svého headsetu

Pokožku starat to bylo snadné a zábavné, koupit předem všechny potřebné čisticí prostředky pro koženým nábytkem. Takže pro kvalitní a neagresivní čištění, po kterém vzhled a vlastnosti kůže, držet na ruce speciální šampon pro pleť bude uložen. Jako preventivní opatření použít ochrannou vodu a nečistoty odpuzující vosk balzám, který bude udržovat původní vzhled koženým nábytkem. Vypořádat se starými skvrnami, včetně inkoust, pomáhá koncentrovaný odstraňovač skvrn. Na straně by měla být vždy měkkým hadříkem nebo houbičkou, která neobsahuje pigmenty. Je-li poškozený povrch koženého nábytku, použijte speciální nástroj pro obnovu poškozených barvě pleti prostory.

Útulný obývací pokoj atmosféra – to je jedna z hlavních rysů vašeho domova. Často svádí dohromady všechny členy rodiny a jejich hosty k příjemnému trávení volného času.

skříňový nábytek

Moderní design obývací pokoj je vybaven širokou škálu materiálů. Docela často, při výrobě nábytku s použitím skleněného dětská postel auto nábytku s vysokou pevností, dřevotřískové desky, dýha desky a polymery. Jedním z pozitivních vlastností nábytku do obývacího pokoje je použití pevné a šetrné k životnímu prostředí materiál, ze kterého udělal dveře, police, pulty.

Moderní interiér obývacího pokoje lze nastavit tón pro celý váš domov. Italští designéři nábytek je elegantní, elegantní a ideální pro relaxaci. Varianty italského nábytku pro obývacím pokoji je pohodlná kožená křesla a sekční pohovky, které jsou kombinovány s moderními skříně jsou ozdobou vašeho domova.