Ako dať dieťa na spanie: 7 účinné spôsoby

Mohlo by sa zdať, že dieťa potrebuje pre úplné šťastie v prvých mesiacoch jeho života, len jesť a spať. Ale keď sa toto malé stvorenie sa zobrazí vo vašom dome, pochopiť, že to nie je tak jednoduché. Ak dieťa ešte nespôsobuje žiadne problémy, potom deň a noc spí dieťa môže byť pre rodičov takmer nemožný úloha. Ako sa naučiť pochopiť, baby? Ako jednoduché to je neposlušné, aby ho na posteli, kedykoľvek počas dňa?
Vetrať miestnosť

Deti, ktoré trávia 90% svojho času v dusno izba, viac pravdepodobné, že majú problémy so spánkom, ako ich “kamaráti”, ktorí sú často na čerstvom vzduchu a spať v dobre vetranej miestnosti.
Aby interval medzi kŕmenia

Dnes, lekári odporúčajú nové mamičky na kŕmenie bábätka na požiadanie. Ale nie všetci vziať do úvahy, že deti v prvých mesiacoch života sú príliš náročné, čo nie je vždy vo svoj prospech. Samozrejme, dobre živené dieťa bude spať sladko. Ale dobre kŕmené, a nie bereisa! Prejedanie ohrozuje detí s kolikou, že je nepravdepodobné, že prispievajú k spánkom.
Hrať s vaše novonarodené

Dieťa, aj keď, podľa vášho názoru, trochu iný chápe, samozrejme, je potrebné ich rodičov pozornosť a aktívne trávenie voľného času. Béčko, ktorý trávi celý deň v posteli, pozeral na strop, určite bude mať problémy so spaním.
Pripraviť útulný posteľ

Absolútne istí, že nebudete môcť rýchlo dať dieťa spať v veľký betlehem, v ktorom je priestranné. Deti býval v, moja mama brucho v “komprimovaný” pozície, kde bolo teplo a útulne. Preto, po narodení, sú stále hľadá teplé, útulné miesto. Kolísky, kočíky, detské kokóny a hniezda sú oveľa rýchlejšie, ako vám spať dieťa, ako priestrannú posteľ.
Držať

Moja matka je hands – najlepšie trať pre novorodenca. Okrem toho, dieťa v jeho matka, ruka sa mu dostane potrebné teplo a pohodlie, on je veľmi dobre vedomý mama je vôňa, ktorá mu dáva pocit bezpečia. Ak chcete rýchlo dať do režimu spánku vášho dieťaťa, mať čas ho vyzdvihnúť.


Uspať vaše dieťa nebude držať sám čaká dlho.
Článok zadávateľ: internetový obchod